Informacja

UWAGA ! W dniu 02.05.2019 firma nieczynna.

Szybkość, wydajność i niezawodność
Nitownica akumulatorowa do nitów zrywalnych
Materiał nitów: aluminium, stal, stal nierdzewna
Zasilanie: akumulator Li-Ion 20V DC 2,0 Ah
Średnica nitów: 4,0-6,4 mm, skok: 30 mm 
Waga: 2,0 kg z akumulatorem, siła: 20 000N
Więcej informacji na www.nitownica.com

Box Campmac

Boks lewy


OFERTA
SPECJALNA

sprawdź >>>

Boks środkowy

Boks prawy

OFERTA

Targi

Witamy na stronie firmy NIROSTAL Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, 
Firma nasza powstała niedawno, jednak doświadczenie w branży elementów złącznych mamy kilkunastoletnie - sięga początku lat 90-tych. 

Specjalizujemy się w szybkich dostawach kwasoodpornych elementów złącznych (A2/A4)zarówno typowych oraz specjalistycznych takich jak: śruby, nity, nity zrywalne, nitonakrętki, profesjonalne systemy nitowania oraz armaturę i zawory. 
Dostarczamy również na zamówienie wszelkiego rodzaju wkręty samowiercące, zarówno ocynkowane jak i ze stali nierdzewnych. Świadczymy usługi związane z doradztwem technicznym, przygotowujemy dokumentacje techniczne oraz dostarczamy na zamówienie wszelkiego rodzaju nietypowe elementy złączne.

 

Działamy na terenie całego kraju,  poza rejonem Trójmiasta działamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej. Towar dostępny z naszego magazynu dostarczamy w terminie od 24 do 48 h, jeżeli sami go nie posiadamy, znajdziemy go dla Państwa bez wątpienia, czy to w kraju, czy też za granicą.


wiecej

 

 

 

 

Targi MACH-TOOL w Poznaniu.

 

Firma NIROSTAL Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej edycji salonu MACH-TOOL 2010, w dniach 8 – 11.06.2010 roku w Poznaniu, w ramach największych w Polsce targów innowacyjnych technologii przemysłowych ITM Polska.
Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na stoisku 19 w pawilonie 8.

Ważna informacja.

 

Z dniem 1.03.2010 firma NIROSTAL zmienia nazwę na NIROSTAL Sp. z o.o. Dane teleadresowe, osoby kontaktowe oraz zasady współpracy pozostają bez zmian. Zmianie ulega natomiast nr NIP, REGON, oraz nr konta bankowego. Nowe dane podane są w zakładce KONTAKT. Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione dane i przepraszamy za wszelkie ewentualne utrudnienia związane z powyższym.

 

W ofercie: nitownice ręczne, akumulatorowe i pneumatyczne do nitów zrywalnych i nitonakrętek oraz akcesoria i części zamienne.

Firma nasza prowadzi fabrycznie autoryzowany serwis nitownic pneumatyczno-hydraulicznych oraz ręcznych firmy HONSEL.

Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy Capmac Industry produkującej zautomatyzowane maszyny i urządzenia nitujące.

Jako wyłączny dystrybutor narzędzi VVG / HONSEL poszukujemy partnerów handlowych - lokalnych sklepów i hurtowni na terenie Polski. 

Do góry